9a900284 97a5 4d56 816f 19f63d9dadb5 9f63a43a fa43 46df a03f 7acdb50683bd 699b92b0 5bab 429b ae6d b5fb824cb3e893df8257 d888 4b1b aad9 891ba1db67af

Облыс орталығында физика - математика лицейі базасында Т.Е.Даулетбаев атындағы педагогтердің "Білім беру сапасын арттыру - оқушылардың функционалдық сауаттылығын қалыптастыру мен дамытудың маңызы шарты" атты аймақтық ғылыми - практикалық конференциясы өтті. Конференцияға М.Сералин атындағы ЖББМ педагогтары да қатысты. Бастауыш сынып мұғалімі Шишимбаева Г.Б " Математика сабағында оқушылардың функционалдық сауаттылығын арттыру", қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі Ескендирова А.М " Мәтінмен жұмыс - оқушылардың функционалдық сауаттылығын дамыту құралы", химия пәні мұғалімі Мырзабай Н.М " Химия сабағында оқушылардың функционалдық сауаттылығын қалыптастыру" тақырыбы бойынша жұмыс тәжірибесімен бөлісті. Конференцияда алған білім мен тәжірибе мұғалімдерге қазіргі заманның өзгерістері мен талаптарына сай болуға мүмкіндік берді.