e49795c2 88a7 4b1e a2c9 2c4e26894c3d d23ec437 844c 46ac accb 712870515e9f 939e4ac2 661a 480f 947b 65152f2a07f7

2 - 9 сынып оқушыларымен әңгіме барысында инспектор Н.А.Шакенов балаларға жолда жүру ережелерін еске салды және көктемгі маусымда су қоймаларында өзін - өзі ұстау ережелері туралы. Келесі кезекте инспектор балаларға қылмыстың құрбаны болмау жолдары туралы айтып берді: балалардың қауіпсіздігі мен денсаулығы, сонымен қатар оқушылардың өз бетінше пайдаланатын жеке заттарының сақталуына жауапкершілігі туралы айтты. Кәмелетке толмағандар істер жөніндегі инспектор көшеде, қоғамдық орындарда, көпшілік демалыс орындарында өзін - өзі ұстау ережелерін сақтауды, коменданттық сағатты сақтауды ұмытпауды қатаң тапсырды. Ол мектеп оқушыларының назарына алкоголь мен темекінің зияны туралы айтып, бұл тәуелділіктердің неліктен қауіпті екенін түсіндірді.