49fe23a8 dbce 41b2 817c 8052e88e3b41

Балабақшада және шағын орталықта алғаш рет!

ҚҰРМЕТТІ МЕКТЕП ЖАСЫНА ДЕЙІНГІ БАЛАЛАРДЫҢ АТА - АНАЛАРЫ!!!

Елімізде мектепке дейінгі ұйымға кезекке тұру және оқуға қабылдау бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің жаңа моделі енгізілуде, соның арқасында сіз жеке қажеттіліктер мен артықшылықтарға сүйене отырып, бір емес, төрт мектепке дейінгі ұйымды таңдай аласыз. Бұл қызмет көрсету процесін ашық етеді және белсенді SMS ақпараттандыру арқылы балабақшалардағы орындауды "аулауды" болдырмайды. Бұл ретте мемлекеттік дерекқордан автоматты түрде тартылатын жеңілдікті мәртебені растау үшін қағаз анықтамаларды жинау және қоса беру алынып тасталады. Ол үшін "ИНДИГО" жүйесінің жеке кабинетіне кіріп, "САУАЛНАМА" бөлімін таңдап, оны балаңызды анықтағыныз келетін бірнеше мектепке дейінгі ұйымды көрсетіп толтыруыңыз қажет. Біз түсінуге үміттенеміз, өйткені сіздің балаңыздың болашағы - біздің қолымызда. Оны мектепке дейінгі қызықты күндер күтіп отыр. Олар жарқын болсын!!!