8da9f130 7917 41ac ae81 119c3567e0a9 e229a029 a93c 4e67 bd7d 6a5a4a8885e1

Жалпы білім беретін пәндер бойынша 5 - 6 сынып оқушыларына арналған республикалық олимпиаданың аудандық кезеңі өтті. 5 сынып оқушылары қатысып, ағылшын пәнінен Жұмабек Ануар 3 орын алды, жетекшісі: Кульжабекова Айгуль Булатовна, қазақ тілі мен әдебиетінен Қонысұлы Ерсін 3 орын, жетекшісі: Сейткасымова Гулнар Сейдуалиевна, орыс тілі мен әдебиетінен Ердсова Амина 3 орын, жетекшісі: Уразбаева Раушан Куантаевна, қазақстан тарихынан Абилова Даяна 3 орынға ие болды, жетекшісі: Утешов Акылбек Оралбекович.

6 сынып оқушылары үшін олимпиада өтті. Орыс тілі мен әдебиеті пәнінен Тулеш Асылым - 1 орын, Мурзагалеева Амина - 2 орын, Мустафина Томирис - 3 орынға ие болды. Жетекшілері: Уразбаева Раушан Куантаевна. Жеңімпаздар мен жүлдегерлерді құттықтай отырып, жеңімпаздарға облыстық кезеңде сәттілік тілейміз!!!