Құрметті ата - аналар!
01 тамыздан 30 тамызға дейін барлық өңірлерде отандық тауар өндірушілердің қатысуымен мектеп формасын, киімді сату бойынша жәрмеңкелер өтетіні туралы хабарлайды: Қостанай қаласы Алтынсарин - Победа көшесі (Жасыл базардың «Төменгі көтерме сауда» базарының аумағында, жәрмеңке алаңы 480 шаршы метрді құрайды. 80 – ге жуық жергілікті тауар өндірушілер қатысады), Лисаков қ. – Қ. Сәтбаев көшесіндегі «Довлан» базары, Рудный қ. - п. Корчагин көшесі, 88 (ГУМа ғимаратының жанында), Арқалық қ. - М.Демченко көшесіндегі «Гаухар» орталық базары (жабық павильон), сондай - ақ аудан орталықтарында.
Бұдан басқа, 2 кәсіпорын («Большевичка» өндірістік кооперативі және «Азурит – өндірістік – тауарлық фирма» ЖШС) жеке тапсырыстар бойынша тігуді жүзеге асырады және дайын өнімді өздерінің «Большевичка» В – 117» фирмалық дүкендерінде («Әл - Фараби даңғылы, 117), «Астықжан» супермаркетінің сауда бөлімінде (СОО сатады «KostanayPlaza», Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 193), Азурит – «PROFFИНСТРУМЕНТ» СҮ (Карбышев көшесі, 35).